Etkinlikler

Ana Sayfa|Etkinlikler

25 Aralık 2022

Genç Başarı Eğitim Vakfı ve Unicef iş birliği ile gerçekleştirilen Kariyerini Kodla Yapak Zeka(AI) Teknoloji Kampı'mımızı tamamladık.

Unicef ve Genç Başarı Eğitim Vakfı iş birliği ile düzenlenen Kariyerini Kodla Programı'nda Yenilikçi Kariyer Gelişimi eğitimlerinin ardından seçilen Türk ve Ukraynalı 20 genç, Yapay Zeka Teknoloji Kampı'da takımları ile projelerini gerçekleştirerek yapay zeka teknolojisini deneyimlerken kariyer yaşamları için tecrübe kazandılar.

27 Kasım 2022

Kültür Odaklı Yenilikçi Genç Girişimciliği Projesi Başvuruları Başladı!

Genç Başarı Eğitim Vakfı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde gerçekleşecek projede, liseli gençler mobil uygulamalarını geliştirecekleri girişimlerini kuracaklar. Şanlıurfa, Konya, İzmir, İstanbul ve Bursa özelinde gerçekleşecek proje için son başvuru tarihi 15 Ocak.
26 Kasım 2022

Genç Başarı Eğitim Vakfı ve SAP iş birliği ile gerçekleştirilen Sorumlu Üretim, Sorumlu Tüketim İnovasyon Kampımızı tamamladık

Kampımıza katılan tüm lise ve üniversite öğrencilerimize, öğrencilerimize girişimlerine tasarlama sürecinde destek olan SAP gönüllü mentorlarına ve değerli jüri üyelerimiz Elif Ertan, Tuna Atmaca ve Engür Rutkay’a da teşekkürlerimizi iletiyoruz.


19 Ekim 2022

Sorumlu Üretim Sorumlu Tüketim İnovasyon Kampı

UNDP verilerine göre 2050 yılına kadar 9,6 milyara ulaşacak dünya nüfusu bugünkü üretim ve tüketim alışkanlıklarını devam ettirirse üç kat daha büyük bir dünyaya ihtiyacımız olacak. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları kapsamında 12. Amaç olan “Sorumlu Üretim ve "Tüketim” alanında sürdürülebilir yenilikçi çözümler geliştirecek olan lise ve üniversite öğrencilerinden oluşan Genç Başarı Eğitim Vakfı mezun grubu ile organize edilecek “Sorumlu Üretim, Sorumlu Tüketim İnovasyon Kampı”na siz değerli öğrencilerimizi davet ediyoruz. Kamp 9 Kasım Çarşamba günü Zoom platformu üzerinden gerçekleşecek olup, kontenjanı sınırlıdır.

23 Eylül 2022

Genç Başarı Eğitim Vakfı olarak seni ve takımını Toyota ve JA Europe iş birliğinde düzenlenen inovasyon kampına davet ediyoruz!

Bu sene Hidrojen Toplum temasıyla 18-20 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan kampın son başvuru tarihi 6 Ekim 2022. Gençler hidrojen kaynakları ile sürdürülebilir bir gelecek tasarlamak için Toyota İnovasyon Kampı'nda projelerini geliştirecekler.7 Temmuz 2022

İstanbul Belediye Başkanı Sayın Ekrem İMAMOĞLU’nu vakfımız Yönetim Kurulu Başkanımız ve üyelerimiz ile ziyaret ettik.

İstanbul Belediye Başkanı Sayın Ekrem İMAMOĞLU’nu vakfımız Yönetim Kurulu Başkanımız ve üyelerimiz ile ziyaret ettik. Yeni dönem çalışmalarımızı paylaştığımız toplantımızda, genç girişimciliğini destekleyecek işbirliklerimizi istişare etme fırsatı sundukları için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.