Duyurular

Ana Sayfa|Duyurular

24 Şubat 2023

GELECEK İÇİN FİNANS PROGRAMI EĞİTMENLERİNİ ARIYOR

16 ülkenin katılımıyla gerçekleşecek olan Gelecek İçin Finans Programı’nda eğitmen ol, tecrübelerini aktarma fırsatı yakalarken uluslararası bir deneyim yaşa!

 

 

 

DEVAMINI OKU

24 Şubat 2023

JA STARTUP TÜRKİYE İLE GİRİŞİMİNİ AVRUPA’YA TAŞI!

Genç Başarı Eğitim Vakfı olarak yürüttüğümüz; JA Europe tarafından 14 yıldır, 21 ülkede 115.000'den fazla öğrenciyle uygulanan üniversite girişimcilik programının ülkemizdeki uygulaması olan “JA StartUp Türkiye” MetLife sponsorluğunda başlıyor!


DEVAMINI OKU

24 Şubat 2023

Yeni Neslin Geleceği Sizinle Şekilleniyor!

GençBizz Lise Girişimcilik Programı kapsamında liseli gençler takımları ile birlikte girişimlerini kurdu ve girişimciliği deneyimliyor! Üreten, değer yaratan gençlerin yanındayım diyorsanız ve gençlere rol model olmaya hazırsanız sizleri Genç Başarı Mentoru olmaya davet ediyoruz.

DEVAMINI OKU

29 Kasım 2022

Dünyanın dört bir yanında bağışçılığın ve gönüllülüğün kutlandığı Paylaşma Günü'nde bu yıl Genç Başarı Eğitim Vakfı olarak mezunlarımızın deneyim paylaşımı ile bizde varız.DEVAMINI OKU

16 Aralık 2022

EE-Hub Türkiye Çalıştay Raporu
DEVAMINI OKU

29 Kasım 2022

GençBizz Lise Girişimcilik Programı Türkiye Finali’22 ManpowerGroup destekleri ile verilen 'En İyi İnsan Kaynakları Yapılandırılması" Özel Ödülü'nü kazanan lisemiz Ordu Sosyal Bilimler Lisesi oldu.

ManpowerGroup yöneticileri tüm öğrencilere katma değer sağlamayı amaçlayarak Ordu’ya giderek okulu ziyaret etti ve başarılarını kutladı. ManpowerGroup Türkiye'ye programımıza ve gençlerimize sundukları destekler için teşekkür ederiz.
DEVAMINI OKU