Basında Biz

Ana Sayfa|Basında Biz

24 Şubat 2023

“JA StartUp Türkiye’de Seni Neler Bekliyor?”

Eğitimler, mentorluk ve prototip hazırlama aşamaları sonunda yapılacak olan ulusal yarışmayı kazanan startup, 20 ülkenin dahil olduğu “JA Europe Enterprise Challange 2021” finalinde yarışma fırsatını kazanacak. Son Başvuru Tarihi: 1 Şubat 2021 Başvuru için:

HABER İÇİN TIKLAYINIZ

24 Şubat 2023

Üreten, Fark Yaratan Gençlere Rol Model Olmaya Ne Dersiniz?

GençBizz Lise Girişimcilik Programımız kapsamında, her yıl liseli gençlerimiz yüzlerce girişim kuruyor. Liseli Girişimcilerimize bu yolculuklarında deneyim ve tecrübeleri ile yol arkadaşlığı edecek Gönüllü Mentorlar arıyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için:

HABER İÇİN TIKLAYINIZ

24 Şubat 2023

Sıra Sende!

Kendi girişimini kurman için gerekli olan "Girişimcilik ve İş Fikri Geliştirme" eğitiminden "Web Sitesi ve Mobil Uygulama Geliştirme" eğitimine kadar farklı konu başlıklarındaki eğitimlere katıl ve program sonunda; - Yatırımcılarla Buluşma Fırsatı, - BAU Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama Araştırma Merkezi’nce “Ürün Hizmet” ve “Pazarlama Stratejisi” Geliştirme desteği, - Tablet Bilgisayar ile 3D Yazıcı kazanma fırsatı yakala Haydi, İstanbul Kalkınma Ajansı Covid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında desteklenen Corbiz ortaklığında yürüttüğümüz COVID-19’a Genç Çözümler Projemizde sen de yerini al!

HABER İÇİN TIKLAYINIZ