“JA StartUp Türkiye’de Seni Neler Bekliyor?”

Eğitimler, mentorluk ve prototip hazırlama aşamaları sonunda yapılacak olan ulusal yarışmayı kazanan startup, 20 ülkenin dahil olduğu “JA Europe Enterprise Challange 2021” finalinde yarışma fırsatını kazanacak. Son Başvuru Tarihi: 1 Şubat 2021 Başvuru için.....

Üreten, Fark Yaratan Gençlere Rol Model Olmaya Ne Dersiniz?

GençBizz Lise Girişimcilik Programımız kapsamında, her yıl liseli gençlerimiz yüzlerce girişim kuruyor. Liseli Girişimcilerimize bu yolculuklarında deneyim ve tecrübeleri ile yol arkadaşlığı edecek Gönüllü Mentorlar arıyoruz. Detaylı bilgi ve başvuru için:

Sıra Sende!

Kendi girişimini kurman için gerekli olan "Girişimcilik ve İş Fikri Geliştirme" eğitiminden "Web Sitesi ve Mobil Uygulama Geliştirme" eğitimine kadar farklı konu başlıklarındaki eğitimlere katıl ve program sonunda; - Yatırımcılarla Buluşma Fırsatı, - BAU Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama Araştırma Merkezi’nce “Ürün Hizmet” ve “Pazarlama Stratejisi” Geliştirme desteği, - Tablet Bilgisayar ile 3D Yazıcı kazanma fırsatı yakala Haydi, İstanbul Kalkınma Ajansı Covid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında desteklenen Corbiz ortaklığında yürüttüğümüz COVID-19’a Genç Çözümler Projemizde sen de yerini al!

Başarı Hikayenizi Birlikte Yazalım!

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü işbirliği ile ICMPD (Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi) tarafından yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Entegrasyon İçin Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi Projesi” (ENHANCER) kapsamındaki girişimcilik eğitimi ilk etapta Ankara’da yaşayan Türk ve geçici koruma sağlanan Suriyeli girişimci adaylarına yönelik olarak 6 Ekim’de başlıyor. Eğitim sonunda başarılı bulunan adaylar için mentörlük ve hibe desteği de mevcuttur. Başvuru için....

COVID-19'a Genç Çözümler Projesi 3. Eğitim Grubu’na Başvurular Başladı!

İstanbul Kalkınma Ajansı COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Kapsamında desteklenen, Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından yürütülen COVID-19’a Genç Çözümler Projesi 3. grup başvuruları başladı. 3 ana başlık altında gerçekleşecek 16 eğitim, atölye ve mentorluk süreçlerine dahil olmak için hemen başvuru yap!

COVID-19’a Genç Çözümler Projesi 2. grup başvuruları devam ediyor.

3 ana başlık altında gerçekleşecek 16 eğitim, atölye ve mentorluk süreçlerine dahil olmak için hemen başvuru yap!

GençBizz Tensopathy Ekibimiz Ödüle Doymadı!

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi Girişimcilik Kulübü öğrencileri, kemoterapi tedavisi gören hastalarda meydana gelen nöropatiye çözüm ürettikleri ‘GençBizz Tensopathy’ adlı ürünleriyle büyük başarı elde etti.

Liseli genç! Dünyanın sana çok ihtiyacı var.

COVID-19’un çocuklar, gençler, yaşlılar ve engelliler üzerinde yarattığı problemlere yaratıcı ve dijital çözümlerin varsa ekibinle ya da bireysel olarak başvur, birlikte başaralım! Son Başvuru: 20 Temmuz 2020 Kayıt için :

Hey Genç Başarı Mezunu! Sen de Mezun Topluluğumuza Katıl!

Mezun topluluğumuza katılarak hem mezunlarımıza yönelik etkinlik ve duyurulardan haberdar ol hem de GençBizz sürecinde yaşadığın heyecana kaldığın yerden devam et! Kayıt için:

Genç Başarı'da Ören Dönemi

Genç Başarı Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Çelik Ören verdiği röportaj ile Dünya gazetesinde.

  • 1
  • 2