GELECEK İÇİN FİNANS PROGRAMI EĞİTMENLERİNİ ARIYOR

16 ülkenin katılımıyla gerçekleşecek olan Gelecek İçin Finans Programı’nda eğitmen ol, tecrübelerini aktarma fırsatı yakalarken uluslararası bir deneyim yaşa!

Devamını Oku...

JA STARTUP TÜRKİYE İLE GİRİŞİMİNİ AVRUPA’YA TAŞI!

Genç Başarı Eğitim Vakfı olarak yürüttüğümüz; JA Europe tarafından 14 yıldır, 21 ülkede 115.000'den fazla öğrenciyle uygulanan üniversite girişimcilik programının ülkemizdeki uygulaması olan “JA StartUp Türkiye” MetLife sponsorluğunda başlıyor!

Devamını Oku...

Yeni Neslin Geleceği Sizinle Şekilleniyor!

GençBizz Lise Girişimcilik Programı kapsamında liseli gençler takımları ile birlikte girişimlerini kurdu ve girişimciliği deneyimliyor! Üreten, değer yaratan gençlerin yanındayım diyorsanız ve gençlere rol model olmaya hazırsanız sizleri Genç Başarı Mentoru olmaya davet ediyoruz.

Devamını Oku...

GençBizz Lise Girişimcilik Programı Türkiye Finali’22 ManpowerGroup destekleri ile verilen 'En İyi İnsan Kaynakları Yapılandırılması" Özel Ödülü'nü kazanan lisemiz Ordu Sosyal Bilimler Lisesi oldu.

ManpowerGroup yöneticileri tüm öğrencilere katma değer sağlamayı amaçlayarak Ordu’ya giderek okulu ziyaret etti ve başarılarını kutladı. ManpowerGroup Türkiye'ye programımıza ve gençlerimize sundukları destekler için teşekkür ederiz.

GençBizz Lise Girişimcilik Programı Öğrenci Başvuru Formu

14 - 18 Yaş Grubu Gençler İçin Hazırlanan Eğitici ve Deneyim Odaklı GençBizz Lise Girişimcilik Programı’nın Öğrenci Kayıtları Başladı!

Devamını Oku...

GençBizz Lise Girişimcilik Programı Öğretmen Başvuru Formu

Sevgili öğretmenlerimiz, GençBizz ile girişimci zihin yapısına sahip bir nesil yetiştirmek için sizleri GençBizz Rehber Öğretmeni olmaya davet ediyoruz!

Devamını Oku...

GENÇ UPSHIFT Programı Mentorlarını Arıyor

Gençlerin hayatlarında yaşadıkları, çevrelerinde fark ettikleri problemlere sosyal fayda sağlayacak sosyal inovasyonlar üretmelerine ve bu inovasyonları hayata geçirmelerine fırsat sunacak bir sosyal girişim destek programı olan GENÇ UPSHIFT başlıyor. Program & mentorluk süreci hakkında bilgi almak ve mentorluk başvurusu yapmak için profil sayfamızda yer alan linke tıklayınız.

Devamını Oku...

e-talks Serisi Devam Ediyor!

e-talks Serisi Devam Ediyor! GençBizz ve JA StartUp katılımcılarımız ile ‘e-talks serisi’ kapsamında girişim ve iş dünyasından rol modeller ile buluşmaya devam ediyoruz. 17 Mart Çarşamba günü saat 20:00'da ZOOM platformunda Ata Holding Holding Koordinatörü ve Holding Şirketleri Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Köklü ile bir araya geliyoruz.

“Eğitim Hayatında Girişimcilik Buluşması”

Girişimcilik Haftası kapsamında girişimci adayı gençlere ilham vermek ve rehberlik etmek amacıyla düzenlenen “Eğitim Hayatında Girişimcilik Buluşması” programı YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Tüm öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.

Devamını Oku...

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var’ın 10. Yılını kutluyoruz.

Paydaşı olduğumız TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var’ın 10. Yılını kutluyoruz. Başvurular 10 Mart’a kadar devam ediyor. Başvuru için:

Devamını Oku...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü!

Eğitimde ve istihdamda Kadınlarımızın gücüne inanıyoruz. Potansiyelinin farkında olan ve kendine inanan kadınlar yetiştirmek için azimle ve inançla çalışıyoruz. #8martdünyakadınlargünü

Merhaba Genç Girişimciler!

Merhaba Genç Girişimciler! ???? Girişimcilik haftasına özel mezunlarımız tarafından düzenlenen alanında uzman isimlerle sizleri buluşturacağımız "Girişimcilik Sohbetleri" etkinliğimize davetlisiniz:) Cumartesi günü 15.00 - 18.00 saatleri arasında girişimlerinizde ilham olacak muhteşem bir söyleşi sizi bekliyor, Sakın Kaçırmayın! Canlı yayın için

Devamını Oku...

Mentorluk Eğitimlerimizi Tamamladık!

Genç Başarı Eğitim Vakfı olarak mentorluk eğitimlerimizi tamamladık, değerli katkılarından dolayı Engür Rutkay'a teşekkür ederiz. #gencbizz #girisimcizihin #liseligirisimciler

e-talks Serisi Başlıyor!

e-talks Serisi Başlıyor! GençBizz ve JA StartUp katılımcılarımız ile ‘e-talks serisi’ kapsamında girişim ve iş dünyasından rol modeller ile buluşmaya tekrar başlıyoruz. 3 Mart Çarşamba günü saat 20:00'da Zoom platformunda Batiçim İcra Kurulu Üyesi- Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Başkanı ve aynı zamanda mezunumuz olan Feyyaz Ünal ile bir araya geliyoruz. Detaylı bilgi ve kayıt için: linktr.ee/gencbasari #gencbizz #jastartupturkey #jastartup #gencbasari #girisimcizihin

GençBizz Yarı Final Heyecanı Başlıyor!

GençBizz Yarı Final Heyecanı Başlıyor! Sevgili GençBizz'li sana Yarı Final başvurusu hakkında detayları içeren bir mail ilettik, gelen kutunu kontrol etmeyi unutma. #gencbizz #gencbasari #gencgirisimciler #liseligirisimciler #jacompany

Sokaktaki Minik Dostlarımızı Unutmayalım!

Soğuk kış günlerinde sokaktaki minik dostlarımızı unutmayalım! Kapımızın önüne bir kap yemek, bir kap su bırakalım.

“JA StartUp Turkey” başlıyor!

JA Europe tarafından 12 yıldır gerçekleştirilen, 20 ülkenin toplam 115.000 öğrenciyle dahil olduğu “JA StartUp Turkey” başlıyor! 19-30 yaş arası gençlerin; iş dünyası gönüllüleri, eğitmenler ve mentorlar ile kendi startup’larını kurabilmelerine olanak sağlayan program süresince, fikirden, iş modeli geliştirmeye; temel finans eğitiminden, prototiplemeye kadar birçok eğitim, atölye çalışması ve mentorluk destekleri sağlanacaktır. Aşağıda yer alan linkten formu doldur, bireysel olarak veya ekibin ile bu eşsiz deneyime sen de katıl! Kayıt için...

Devamını Oku...

JA Europe ‘Leadership Award’ Özel Ödülü

Yönetim Kurulu Başkanımız Çelik Ören ülkemizde gençlerin ve çocukların girişimci zihin yapısına sahip bireyler olmaları için yaptığı çalışmalar ve vakfımızın gelişimine sağladığı katkıları ile JA Europe ‘Leadership Award’ özel ödülünün sahibi oldu.

Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri için GençBizz Lise Girişimcilik Programı Başlıyor!

Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri için GençBizz Lise Girişimcilik Programı Başlıyor! Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ve İl Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliği ile gerçekleşecek “GençBizz Öğretmen Eğitimi”ne katılarak girişimci,üreten ve fark yaratan öğrencilerin yetiştirilmesinde gönüllü ol! Detaylı bilgi ve başvuru için link....

Devamını Oku...

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleştireceğimiz "Eğitim ve İstihdamda Fırsat Eşitliği" e-challenge etkinliği başlıyor!

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleştireceğimiz "Eğitim ve İstihdamda Fırsat Eşitliği" e-challenge etkinliği başlıyor! 4-6 Kasım tarihlerinde gerçekleçecek olan etkinliğimize Artvin, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize ve Trabzon illerinden katılım sağlanacak! Detaylı bilgi ve başvuru için...

Devamını Oku...

Sıra Sende!

Kendi girişimini kurman için gerekli olan "Girişimcilik ve İş Fikri Geliştirme" eğitiminden "Web Sitesi ve Mobil Uygulama Geliştirme" eğitimine kadar farklı konu başlıklarındaki eğitimlere katıl ve program sonunda; - Yatırımcılarla Buluşma Fırsatı, - BAU Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama Araştırma Merkezi’nce “Ürün Hizmet” ve “Pazarlama Stratejisi” Geliştirme desteği, - Tablet Bilgisayar ile 3D Yazıcı kazanma fırsatı yakala Haydi, İstanbul Kalkınma Ajansı Covid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında desteklenen Corbiz ortaklığında yürüttüğümüz COVID-19’a Genç Çözümler Projemizde sen de yerini al!

Devamını Oku...

GençBizz Lise Girişimcilik Programı Başlıyor!

Okulunda takımını kurup yenilikçi fikirlerinle fark yaratmak istiyorsan bize katıl! Hem iş dünyası gönüllülerinden ve girişimcilerden mentorluk al. Hem de Türkiye'de ve globalde deneyim ödülleri ile eşsiz bir networkün ve daha nice deneyimin parçası ol! Başvuru için:...

Devamını Oku...

Başarı Hikayenizi Birlikte Yazalım!

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü işbirliği ile ICMPD (Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi) tarafından yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Entegrasyon İçin Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi Projesi” (ENHANCER) kapsamındaki girişimcilik eğitimi ilk etapta Ankara’da yaşayan Türk ve geçici koruma sağlanan Suriyeli girişimci adaylarına yönelik olarak 6 Ekim’de başlıyor. Eğitim sonunda başarılı bulunan adaylar için mentörlük ve hibe desteği de mevcuttur. Başvuru için....

Devamını Oku...

COVID-19'a Genç Çözümler Projesi 3. Eğitim Grubu’na Başvurular Başladı!

İstanbul Kalkınma Ajansı COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Kapsamında desteklenen, Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından yürütülen COVID-19’a Genç Çözümler Projesi 3. grup başvuruları başladı. 3 ana başlık altında gerçekleşecek 16 eğitim, atölye ve mentorluk süreçlerine dahil olmak için hemen başvuru yap!

Devamını Oku...

Covid 19'a Genç Çözümler!

Liseli genç, BAU Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama Araştırma Merkezi’nce “Ürün Hizmet” ve “Pazarlama Stratejisi” Geliştirme konularında desteklenme ve iş fikrini yatırımcılarla buluşturma fırsatı yakalamak için seni de aramıza bekliyoruz!

Devamını Oku...

Tensopathy GençBizz Ekibimiz Avrupa 3.’sü!

Tensopathy GençBizz Ekibimiz Avrupa 3.’sü! 40 ülkenin katılımı ile 31.’si düzenlenen Avrupa Yılın Girişimi Yarışması’nda Ekibimiz kemoterapi tedavisi gören hastaların yaşadığı nöropati sorununu çözen cihazları ile ülkemizi temsil etti. ‬ Tüm paydaşlarımıza bizlere sundukları destekler ve inançları için sonsuz teşekkürlerimizle...

“COVID-19’a Genç Çözümler Projesi”nin, eğitim ve mentorluk süreçlerine dahil olmak için son 3 gün!

“COVID-19’a Genç Çözümler Projesi”nin, eğitim ve mentorluk süreçlerine dahil olmak için son 3 gün! Liseli genç, sen de Koronavirüsün etkilerini azaltacak iş fikrini hayata geçirmek için aramıza katıl! Detaylı bilgi ve başvuru için:

Devamını Oku...

Liseli genç! Dünyanın sana çok ihtiyacı var.

COVID-19’un çocuklar, gençler, yaşlılar ve engelliler üzerinde yarattığı problemlere yaratıcı ve dijital çözümlerin varsa ekibinle ya da bireysel olarak başvur, birlikte başaralım! Son Başvuru: 20 Temmuz 2020 Kayıt için :

Devamını Oku...

Hey Genç Başarı Mezunu! Sen de Mezun Topluluğumuza Katıl!

topluluğumuza katılarak hem mezunlarımıza yönelik etkinlik ve duyurulardan haberdar ol hem de GençBizz sürecinde yaşadığın heyecana kaldığın yerden devam et! Kayıt için:

Devamını Oku...

Covid 19'a Genç Çözümler!

COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Kapsamında İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen COVID-19’a Genç Çözümler Projemiz başlıyor. Proje kapsamında 14-19 yaş arasındaki gençler, Covid-19 salgınının yarattığı sosyal, psikolojik, ekonomik sorunlarla başa çıkmak için yenilikçi girişim fikirleri ve dijital ürünler üretmek üzere eğitim ve mentorluk alarak iş fikirleri geliştirecekler.

Beklenen Gün Geldi!

Beklenen gün geldi! Liseli gençleri girişimcilik dünyası ile tanıştıran GençBizz Lise Girişimcilik Programı'mızın Türkiye Finali 19 Haziran Cuma günü 17.00'de canlı olarak Youtube kanalımızda gerçekleşecek. Avrupa Yılın Şirketi Yarışmasın’da ülkemizi temsil edecek GençBizz Şirketinin belirleneceği canlı yayına herkesi bekliyoruz #gencbizz #gençbizz2020 YouTube kanalımızı takip etmek için

Devamını Oku...

GençBizz Finaline Hazır Mısınız ?

Büyük işler, küçük adımlarla başlar. Girişim yolculuğunuzda ilk adımlarımızı birlikte attık, bir sonraki adıma hazır mısınız?

"Fark Yaratmak İstiyorsan Kalk Yarat!"

salgınının yarattığı sorunlara karşı çözüm önerim var diyorsan sen de #ÜretGenç! Genç Başarı ve Üretken Akademi iş birliği ile gerçekleşen etkinliğe katılarak bu girişim maratonunda yer almak için başvuru:

Devamını Oku...

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ile Protokol İmzalandı!

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, Antalya, Burdur ve Isparta İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile bölgedeki gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik Girişimci Zihin Yapısını geliştirecek çalışmaları kapsayan iş birliği protokolüne imza attık. İller özelinde düzenlenecek İnovasyon Kamplarımız ilk faaliyetimiz olacak.

“Model Organisation Award 2019” Ödülü Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın!

“Model Organisation Award 2019” Ödülü Genç Başarı Eğitim Vakfı’nın! 39 Ülke arasından “Model Organisation Award” ödülünü 2. kez kazandık.

Nice Yıllara!

Çocuklarımız ve gençlerimiz için büyük bir inanç ve azimle çalıştığımız bir yılı daha tamamladık. Ülkemiz genelinden binlerce öğrencimiz ve öğretmenimiz ile birlikte keyifli ve başarılarla dolu çalışmalar yürüttük. Bizimle bu heyecanlı yolculukta ilerleyen tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürler. Birlikte nice güzelliklere...

Hey Liseli Genç:

Hey Liseli Genç: Sen de "GençBizz Lise Girişimcilik Programı”na katıl girişimini kur.

#Geleceğenefes

Daha yeşil bir Türkiye için,11 milyon ağacı geleceğe miras bırakarak Dünya rekoruna koşuyoruz. Hep birlikte #geleceğenefes için...

Girişimcilik İzmir'i Birleştirdi!

İzmir Kalkınma Ajansı desteği ile İzmir Ticaret Odası tarafından hayata geçirilecek İzQ Girişimcilik Merkezi’nde çocuk ve genç girişimciliğini güçlendirmek ve İzmir Girişimcilik ekosistemini canlandırmak için desteklerimizle geliştirilecek faaliyetlerde yer alacağız.

Mezunumuz BatıÇim İcra Kurulu Üyesi ve TKYD Başkanı Feyyaz Ünal ile Birlikteydik.

BatıÇim İcra Kurulu Üyesi ve TKYD Başkanı Feyyaz Ünal ile birlikteydi. Mezunlarımız ve öğrencilerimiz için yapılacak etkileyici çalışmalar geliyor...

10 Ülke Katılımcıları ile İşbirliği Protokolü İmzaladık.

Genç girişimciliğinin dünya çapında geliştirilmesine katkı sağlamak ve iyi uygulamaları ülkemize kazandırmak için 10 ülke katılımcıları ile işbirliği protokolü imzaladık.

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü’müz Sayın Emrullah Aydın ve kıymetli Hocalarımız Erol Demir ve Songül Susar ile 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında gerçekleştirdiğimiz ortak çalışmalarımızı değerlendirdik. Çocuklarımız ve gençlerimiz için yeni donemde de etkili programlar üretmeye hazırız.

Eyüboğlu Okulları'na Teşekkür Ziyareti!

Eyüboğlu Okulları Değerli Yöneticileri’ne GençBizz Programımıza altı yıl süresince katılımları ve Avrupa Yılın Şirketi Yarışması’ndan büyük başarı ile dönen Entella ekibine destekleri ve katkıları için teşekkürlerimizi sunduk.

Avrupa Finali 2019 Birincisi Entella GençBizz Şirketi!!!

2019 Birincisi Entella GençBizz Şirketi!!! ???? 39 ülkeden 30.000 liseli girişimin dahil olduğu programın finalinde @entellacompany Yılın Şirketi seçildi.

Avrupa Birincisi Türkiye!

GençBizz Programı kapsamında ülkemizi 39 Ülke arasında temsil eden ‘Entella GençBizz Şirketi’ 30.000 liseli girişim arasından Avrupa’nın en iyi Şirketi seçildi. Ülkemize yaşattıkları bu gurur icin gençlerimizi gönülden tebrik ederiz.#coyc19 #gencbizz Ülkemizin geleceği için yürüdüğümüz bu keyifli ve inançlı yolculukta bizleri destekleyen tüm kurumlara şükranlarımızı sunarız

Edirne Bahçeşehir Koleji ile Protokol!

Edirne Bahçeşehir Koleji ve Vakfımız arasında imzalanan protokol ile Uluslararası Bahçeşehir Edirne Junior Achievement Club - Bahçeşehir Edirne Genç Başarı Kulübü resmi olarak kuruldu.

GençBizz programı girişimcileri bu haftaki Ekonomist Dergisi Kobi Girişim ekinin kapağında!

Genç Başarı ve GençBizz programı girişimcileri bu haftaki Ekonomist Dergisi Kobi Girişim ekinin kapak konusunu oluşturdu! Teşekkürler Aram Ekin Duran

FINTECH İnovasyon Kampı!

Genç Başarı Eğitim Vakfı FINTECH inovasyon kampı Citi Bank ve Arçelik katkıları ile 11 Mayıs’ta Arçelik Garage’da!

'Bilfix GencBizz' şirketimiz Hürriyet Gazetesinde!

GençBizz lise girişimcilik programı kapsamında lösemili çocuklar için sosyal sorumluluk projesi geliştiren 'Bilfix GencBizz' şirketimiz Hürriyet Gazetesinde!

Fintech İnovasyon Kampı!

Genç Başarı Eğitim Vakfı FINTECH inovasyon kampı Citi Bank ve Arçelik katkıları ile 11 Mayıs’ta Arçelik Garage’da!

GencBizz İzmir Yarı Finali!

GencBizz programı kapsamında gerçekleştireceğimiz GencBizz İzmir Yarı Final etkinliğimiz 27 Nisan'da İzmir'de başlayacak.Etkinliğimize hepinizi bekleriz.

Vefa-JA Genç Başarı Start-Up Yarışması

Genç Başarı mezunları iş başında! ''Vefa Lisesi Genç Başarı Start-up yarışması''nın başvuruları başladı! Girişimciler ile yatırımcıları buluşturan yarışma hakkında detaylı bilgi almak için;

Devamını Oku...

Öğretmen Eğitimlerimiz Devam Ediyor!

Gençbizz Liseler Arası Girişimcilik Programı Öğretmen Eğitimleri'ne Bursa, Balıkesir, Ankara, Manisa, Kırklareli ve Edirne olmak üzere altı farklı ilimizi dahil ettik. Aşağıda bulunan linkten kayıt olabilirsiniz.

Devamını Oku...

Amcham EU Genç Girişimci Ödülü 2019

AmCham JA Avrupa Genç Girişimcilik Ödülü'nün 7. si için başvurular başladı!

GençBizz Lise Girişimcilik Programı Başlıyor!

2018-2019 eğitim-öğretim yılında GençBizz Liseler Arası Girişimcilik Programı'nı okulunızda uygulamak için aşağıdaki linklerden başvuru formlarını doldurabilirsiniz.

Devamını Oku...