News

 • 24 Aralık 2016 İstanbul Gönüllü Eğitimi

  24 December 2016

  24 Aralık 2016 günü, 10-13.00 saatleri arasında Üsküdar Fikir Sanat Merkezi`nde (Altunizade Burhan Felek Kasrında) gerçekleşecek gönüllü bilgilendirme toplantımıza tüm mentor adaylarımızı bekliyoruz!

 • CNN Türk ve Compose-it

  12 July 2017

  2017 Ulusal Ticaret Fuarı birincisi Compose-It Genç Başarı şirketi CNN Türk'teydi ve anons edildiği şekilde ülkemizi temsil etmek için tüm görevini tamamladı şimdi ödül töreni için hazırlar!

  Haberi izlemek için linke tıklayınız: http://www.medyatakip.com/medya_sistem/gb_videooynat.php?gnosif=q442mAqvJkIQZp4N5xjwCA..&mnosif=VUM0YWVEe64.&st=2&clip

 • Company of the Year Competition (CoYC) 2016 - Lucerne

  25 July 2016

  Ramona Genç Başarı Şirketi 25-28 Temmuz tarihlerinde, İsviçre`nin Luzern kentinde düzenlenen Avrupa Yılın Şirketi Yarışmasında ülkemizi ve vakfımızı temsil etti. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 • Dünya Gazetesi Röportajında Barış Tezcan

  28 July 2017

  Yönetim Kurulu Başkanımız Barış Tezcan, Dünya Gazetesi röportajında vakfımızı ve çalışmalarımızı anlattı.  Haberin devamı için lütfen tıklayınız.

 • EE-HUB launched 6 new national HUBs in Central and Eastern Europe

  19 February 2018

  [Brussels, 19 February 2018] Following the success of Italy, the EE-HUB(Entrepreneurship Education NETwork) launched six new national HUBs in Bulgaria, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania and Turkey.  

 • Hürriyet İK'dayız

  30 July 2017

  Bugün Hürriyet İK'dayız, vakfımız Genel Müdürü Seçil Yıldırım Çelebi röportajında çalışmalarımızı anlattı. Haberin devamı için lütfen tıklayınız. 

 • İzmir`den Zeynep Hazal Soyan adlı öğrencimiz L4D etkinliği için Brüksel`e gitti!

  14 October 2016

  İzmir`den Zeynep Hazal Soyan adlı öğrencimiz 19 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşen Leaders for a Day (L4D) etkinliğine hazırlamış olduğu video ile kabul aldı. Bridgestone firmasından Michale Codron ile bir gününü geçiren Zeynep`i göstermiş olduğu başarı ve azim için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 • Leaders for a Day (L4D) İzmir

  21 October 2016

  21 Ekim 2016 günü, 5 farklı okuldan 7 öğrencimiz iş dünyası gönüllüleri ile bir gün geçirerek kariyerleri için önemli bir adım attılar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • ORTA ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE GENÇ BAŞARI EĞİTİM VAKFI ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  09 February 2019

  Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda öğrenim gören öğrencilerin girişimcilik becerilerinin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan iş birliği protokolü Genel Müdürümüz Sayın Cevdet VURAL ve Genç Başarı Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Çelik ÖREN tarafından 04 Ocak 2019 tarihinde imzalandı.

   

  Genel Müdürümüz Sayın Cevdet VURAL protokol imza törendeki konuşmasında; öğrencilerimizi girişimcilik, ekonomi ve iş yönetimi alanlarında uygulamalı eğitim programları ve etkinliklerle buluşturacak programın imzalanacak protokol çerçevesinde okullarımızda uygulanması ile gençlerimizin; düşündüğünü hayata geçirebilen, girişimcilik, yenilikçi düşünme, üretkenlik, problem çözme, iletişim, iş birliği gibi günümüzün ve geleceğin beceri ihtiyaçlarına cevap verebilen, ekonomik hayatta aktif rol alan bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacağını ifade etti.

   

  Protokol kapsamında; okullarda uygulanacak “GençBizz Liseler Arası Girişimcilik Programı” çerçevesinde öğrencilerimizin danışman öğretmenleri ve iş dünyası gönüllü mentorları eşliğinde girişimcilik, finansal okuryazarlık ve istihdam edilebilirlik becerilerinin geliştirilmesine yönelik çalışmaların gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. 

   

 • The Entrepreneurial Schools Awards (TES) 2016

  22 September 2016

  2016 yılı Eylül ayında ülkemizi ve vakfımızı Riga`da düzenlenen The Entrepreneurial Schools Awards etkinliğinde temsil eden Robert Kolej ekibi ödüllerini aldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

   

We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Find out more here.

I accept cookies from this site