Emine Seçil Çelebi Chief Executive Officer

Seçil ÇELEBİ, çocukları ve gençleri profesyonel yaşama hazırlamak için dünya genelinde 123 ülkede faaliyet göstermekte olan Junior Achievement Türkiye (Genç Başarı Eğitim Vakfı) Genel Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

JA Türkiye’de İlkokuldan üniversiteye kadar gençlerin ve çocukların Girişimcilik, Finansal Okur Yazarlık ve İstihdam Edilebilirlik becerilerinin arttırılması için global programlar ve ulusal projeler ile ülkemiz genelinde çalışmaktadır.

Seçil Çelebi, Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nü tamamlamıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği üzerine yüksek lisansını yapmaktadır.

Genç Başarı Eğitim Vakfı’ndaki görevinden önce farklı şirketlerde İnsan Kaynakları Yöneticiliği yapmış olan Çelebi, çalışma yaşamının erken dönemlerinden itibaren Türkiye genelinde girişimciliğin gelişimi ve yaygınlaşması için eğitim ve danışmanlık projeleri yürütmüştür. Girişimcilik çalışmalarının yanı sıra yönetim danışmanı olarak KOBİ’lere yönelik bir çok başlıkta yapılanma projelerinde görev almıştır.

We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Find out more here.

I accept cookies from this site