COVID-19'a Genç Çözümler Projesi 3. Eğitim Grubu’na Başvurular Başladı!

İstanbul Kalkınma Ajansı COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Kapsamında desteklenen, Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından yürütülen COVID-19’a Genç Çözümler Projesi 3. grup başvuruları başladı. 3 ana başlık altında gerçekleşecek 16 eğitim, atölye ve mentorluk süreçlerine dahil olmak için hemen başvuru yap!

İstanbul’da ikamet eden, 14-19 yaş aralığında bir genç isen; COVID-19’un çocuklar, gençler, yaşlılar ve engelliler üzerinde yarattığı problemlere yaratıcı ve dijital çözümlerin varsa ekibinle ya da bireysel olarak başvur, birlikte başaralım!
İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle, Genç Başarı Eğitim Vakfı ve Corbiz Kurumsal İş Çözümleri ortaklığı ile yürütülecek olan COVID-19’a Genç Çözümler Projesi kapsamında 14 – 19 yaş arası İstanbul’da yaşayan girişimci gençler; Covid- 19 salgınının yarattığı sosyal, psikolojik, ekonomik sorunları çözüm üreterek, yenilikçi girişim fikirleri ve dijital ürünler ortaya koyarak salgının etkilerinin en alt düzeye indirilmesine katkı sunacak. Online eğitim, mentorluk ve atölye çalışmalarının sonucu 2 kişilik takımlar halinde çalışacak olan girişimciler dört ana başlık altında (çocuklar, gençler, yaşlılar ve engelliler) gözlemledikleri sorunlara yönelik çözüm geliştirme fırsatını bulabilecekler.

Eğitim İçeriği:

 • 1. Aşama – Girişimcilik ve İş Fikri Geliştirme Eğitimi
 • 2. Aşama – WEB Sitesi ve Mobil Uygulama Geliştirme
 • 3. Aşama – Strateji Geliştirme ana başlıklarında olmak üzere katılımcılar, toplam 16 eğitim alınacaktır.
 • Eğitim süreçlerini tamamlayan katılımcılarla birlikte 3 E-Challenge uygulaması ve Final Hackathon’u yapılacaktır.

  Ödüller

  • BAU Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama Araştırma Merkezi’nce “Ürün Hizmet” ve “Pazarlama Stratejisi” Geliştirme Konularında Desteklenme
  • Yatırımcılarla Buluşma Fırsatı
  • Kazanan 4 Takıma - Tablet Bilgisayar ile 3D Yazıcı

  Başvurmak için TIKLAYIN

Her türlü sorunuz için info@gencbasari.org mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz..

Sosyal Medya Hesaplarımız

Duyurularımız