İş Dünyası Gönüllülerimiz

 

 

“Bu program vasıtası ile bu pırıl pırıl gencleri tanımak herseyden once benim icin geleceğe dair buyuk umut verdi. Genclerimiz icin inanılmaz bir fırsat ve deneyim sansı sunuyor.  Programı ozetlemek gerekırse; UMUT VERICI, GURUR VERİCİ ve HEYECANLI....Bu çocuklar bir harika !”

Sait Eruçar

Citi Türkiye

 

“Gönüllüğü, topluma olan sorumluluktan öte topluma olan borcumuzdur diye nitelendirmişimdir hep. Her proje de ayrı bir yolculuktur ucu bucağı olmayan... Öğrenmeye istekli, başarma konusunda azimli, yılmayan, sürekli sorgulayan ve adeta parıldayan gençlerimizle deneyim paylaşımı çok güzel, eğlenceli ve gurur vericiydi benim için. Onların heyecanlı yaklaşımı gerçekten görülmeye değer! Böylesi tamamen gerçekçi bir ortamda edindikleri olumlu-olumsuz deneyimin en az hayatlarının bir döneminde mutlaka işe yarayacağına eminim.  HERKES KAZANDI! “

Hasan Şen

Citi Türkiye

 

“Genç Başarı ile gencecik pırıl pırıl insanlarla tanıştım ama gözlemlediğim en önemli şey gençlerin görüşlerini paylaşırkan zaman zaman çok çekingen kalabildikleri oldu. Bence her lisede yaratıcı drama dersleri zorunlu olmalı ve gençler daha üniversiteye gitmeden kabuklarını biraz aralamalı.”

Özlem Çankaya

MetLife

 

"Bütün bu program ve öğrencilerin gelişim seviyeleri, benim iş deneyimi konusundaki ön yargılarımı değiştirdi. Genç Başarı Şirketinde görev almış bir genç yeni mezun değil, deneyimli bir çalışandır!

Demet Ünver

İnsan Kaynakları Müdürü

GG&O Türkkiye

 

"Gençlere girişimcillik konusunda dokunabildiğini hissetmek o kadar güzel ki... Sorumluluk alma konusunda yaşadığı sıkıntılara müdahale edebildiğinizi görmek çok güzel bir duygu."

Fatmagül Atila

Citi Türkiye

 

"Bizim profesyonel hayatta edindiğimiz tecrübeleri çok kısa bir sürede aktarıp onlardan da geri dönümünü çok kolay aldık."

Esra Erol

Hewlett-Packard

 

 

Siz de Genç Başarı İş Dünyası Gönüllümüz olun, gençlerimizin dünyasına kattığımız artıda sizin de payınız olsun. 

Başvurularınız için: info@gencbasari.org